.png)
| First Name | Cori |
| Last Name | Cortez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Lucas |
| Last Name | Gamez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Rumaldo |
| Last Name | Cortez III |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Harsha |
| Last Name | Patil |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tiesha |
| Last Name | Renfro |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lorena |
| Last Name | Melendez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Eddie |
| Last Name | Espinosa |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Frances |
| Last Name | Boudreaux |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rama |
| Last Name | Clauss |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Nikki |
| Last Name | Matthews |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Giji |
| Last Name | John |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Holly |
| Last Name | Wright |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Katy |
| Last Name | Moreira |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Avelicia |
| Last Name | Duran |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Ignacio |
| Last Name | Avalos |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Peter |
| Last Name | Bielanski |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Jesse |
| Last Name | Wilson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Sonja |
| Last Name | Evans |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Y. Dominic |
| Last Name | Gunaratna |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | David |
| Last Name | Galindo |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Erica |
| Last Name | Galindo |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Linda |
| Last Name | Shannon |
| Registration Option | VIRTUAL RUNNER |
| First Name | Jett |
| Last Name | Bruce |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Mickey |
| Last Name | Ary |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ronda |
| Last Name | Ary |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Zack |
| Last Name | Frewin |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Caleb |
| Last Name | Bynum |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Allen |
| Last Name | Balbuena |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jason |
| Last Name | Finney |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Denise |
| Last Name | Brown |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Sharon D |
| Last Name | Russ |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Monica |
| Last Name | Sanchez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jill |
| Last Name | Early |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Dan |
| Last Name | D'Armond |
| Registration Option | VIRTUAL RUNNER |
| First Name | Harley |
| Last Name | Jackson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Nicholas |
| Last Name | Rice |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Keith |
| Last Name | Rice |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lawrence |
| Last Name | Winsor |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Maria |
| Last Name | Antonio |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | M. Cristina |
| Last Name | Rauseo |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Alejandra |
| Last Name | Sanchez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lupe |
| Last Name | Morales |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Sondra |
| Last Name | Nichols |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Gabriel |
| Last Name | Perez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kris |
| Last Name | Nygaard |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Francisco |
| Last Name | Chavez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jessica |
| Last Name | Chavez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Marisela |
| Last Name | Chavez |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Christian |
| Last Name | Figueroa |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Angela |
| Last Name | Saunders |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ranbir |
| Last Name | Jamwal |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Vrinda |
| Last Name | Mohunta |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lori |
| Last Name | Malone |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | David |
| Last Name | Forand |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Diana |
| Last Name | Cauley |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Mike |
| Last Name | Metzger |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Edouard |
| Last Name | Villaret |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Monica |
| Last Name | Drew |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Samantha |
| Last Name | Weed |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Adrienne |
| Last Name | Gutierrez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | James |
| Last Name | Noble |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Rich |
| Last Name | Gallegos |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Aren |
| Last Name | Hansen |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Janell |
| Last Name | Triche |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Abel |
| Last Name | Antonio |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Colin |
| Last Name | Buchan |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Louise |
| Last Name | Buchan |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kim |
| Last Name | Reed |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Serge |
| Last Name | De Marre |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jeroen |
| Last Name | Kirschbaum |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tyler |
| Last Name | Barnes |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kasey |
| Last Name | Barnes |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | QUYEN |
| Last Name | NGUYEN |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | ALAN |
| Last Name | NGUYEN |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Denese |
| Last Name | Jackson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | William |
| Last Name | Jackson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Amanda |
| Last Name | Cooper |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Robert |
| Last Name | Henkhaus |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Alma |
| Last Name | Cantu |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Khira |
| Last Name | Edir-specht |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Omar |
| Last Name | Soto |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Brad |
| Last Name | Hardy |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Barry |
| Last Name | Fosberg |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Beth |
| Last Name | Lancaster |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Michael |
| Last Name | Lemrond |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Monica |
| Last Name | Vidal |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ted |
| Last Name | Baldwin |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Bob |
| Last Name | Pierce |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | ISAAC |
| Last Name | SALAZAR |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ana |
| Last Name | Menchaca |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Tan |
| Last Name | Le |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Khanh |
| Last Name | Le |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jasmine |
| Last Name | Le |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Katlyn |
| Last Name | Lopus |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Daniel |
| Last Name | Lopus |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kristina |
| Last Name | Arrambide |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Armando |
| Last Name | Garza |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lana |
| Last Name | Ward |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Parker |
| Last Name | Palmer |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Ashlee |
| Last Name | Lemrond |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |