.png)
| First Name | Vanessa |
| Last Name | McCrea |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Roy |
| Last Name | Lira |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Stephen |
| Last Name | Johnston |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jess |
| Last Name | Junek |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Shannon |
| Last Name | Hendrix |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Myhr |
| Last Name | Go |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Aileen |
| Last Name | Virtudazo |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ronald |
| Last Name | Espenilla |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Mayra |
| Last Name | Bontemps |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Jennifer |
| Last Name | Barringer |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Helle |
| Last Name | Hyrsting |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Hunter |
| Last Name | Haralson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Amelia |
| Last Name | Pope |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Devon |
| Last Name | Pope |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Regina |
| Last Name | Pope |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Erica |
| Last Name | Milson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Joshua |
| Last Name | Carter |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Brittney |
| Last Name | Harris |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Steven |
| Last Name | Wolfson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Melissa |
| Last Name | Wolfson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kim |
| Last Name | Gajewski |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | SaToiya |
| Last Name | Williams |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Suzanne |
| Last Name | Dellinger |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rebecca |
| Last Name | Williams |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Larry |
| Last Name | Lindeen |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Carl |
| Last Name | Rhodes Jr |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Joyce |
| Last Name | Rhodes |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | CJ |
| Last Name | Rhodes III |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | John |
| Last Name | Goldston |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Dianne |
| Last Name | Dixon |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ariel |
| Last Name | Velasco |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kenneth |
| Last Name | Kelsch |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Leah |
| Last Name | Hendricks |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Anesha |
| Last Name | Godden |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Douglas |
| Last Name | Godden |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Joannie |
| Last Name | Stoker |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Arius |
| Last Name | Pryer |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Brooke |
| Last Name | Jones |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Mary |
| Last Name | Jones |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Patrick |
| Last Name | Jones |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Camila |
| Last Name | Salazar |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Yesenia |
| Last Name | Blancas |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Javier |
| Last Name | Gonzalez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Cathy |
| Last Name | Pennington |
| Registration Option | VIRTUAL RUNNER |
| First Name | Chad |
| Last Name | Boucher |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | WAYNE |
| Last Name | ANKENMAN |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Maithili |
| Last Name | Kulkarni |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jennifer |
| Last Name | Lodder |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Adrian |
| Last Name | Sykes |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jacqueline |
| Last Name | Pho |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Michael |
| Last Name | Vo |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | William |
| Last Name | Quan |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Chad |
| Last Name | Fondren |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kimberly |
| Last Name | Fondren |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Mary |
| Last Name | Rivas |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jessica |
| Last Name | Aleman |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kathy |
| Last Name | Hardcastle |
| Registration Option | VIRTUAL RUNNER |
| First Name | Monica |
| Last Name | Lopez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lorene |
| Last Name | Shoukry |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Christopher |
| Last Name | Sanders |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Faith |
| Last Name | Moody |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Lillian |
| Last Name | Navarro |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ashley |
| Last Name | Aaronson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jill |
| Last Name | Kettner |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Kristina |
| Last Name | Williams |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Garrett |
| Last Name | Morphew |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ofelia |
| Last Name | Perez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Gilbert |
| Last Name | Garza |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jamalyn |
| Last Name | Rascher |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Erik |
| Last Name | Alvarado |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Logan |
| Last Name | Mace |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Tamara |
| Last Name | Price |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Jason |
| Last Name | Graves |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Chrissie |
| Last Name | Gore |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lency |
| Last Name | Chavez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Brenda |
| Last Name | Canales |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Maria |
| Last Name | Scott |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lucile |
| Last Name | Turpin |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lauren |
| Last Name | Lindbergh |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Katrina |
| Last Name | Sberna |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Patty |
| Last Name | Mendoza |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Nicholas |
| Last Name | Dumais |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jenna |
| Last Name | Lovette |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Antone |
| Last Name | Mika |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Maciej |
| Last Name | Mika |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kimberly |
| Last Name | Mays |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jeff |
| Last Name | Perkins |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Bianca |
| Last Name | Perkins |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Rhonda |
| Last Name | Fain |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Allison |
| Last Name | Kingsley |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Mary Ann |
| Last Name | Rodriguez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Erik |
| Last Name | Asuncion |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Janet |
| Last Name | Hartman |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | James |
| Last Name | Ramos |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tiffany |
| Last Name | Hill |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Cassie |
| Last Name | Hertzenberg |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Melinda |
| Last Name | Banks |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tanya |
| Last Name | Harris |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Nick |
| Last Name | Mirgeaux |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Paul |
| Last Name | Monte |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |