.png)
| First Name | Jadyn |
| Last Name | Thatcher |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Morgan |
| Last Name | Thatcher |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tom |
| Last Name | Thatcher |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lisa |
| Last Name | Thatcher |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Javier |
| Last Name | Pro |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | David |
| Last Name | Brackus |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Margarita |
| Last Name | Alcala |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Maribel |
| Last Name | Mata |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jill |
| Last Name | Karnicki |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Nicole |
| Last Name | Plane |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Evan |
| Last Name | Blum |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Helen |
| Last Name | Rodriguez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Raquel |
| Last Name | Ramirez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Nancy |
| Last Name | Madriz |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Lillian |
| Last Name | Garcia |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Mariam |
| Last Name | Kullab |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Naomi |
| Last Name | Irani |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | John |
| Last Name | Nipp |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Cameron |
| Last Name | King |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Chy |
| Last Name | King |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Christopher |
| Last Name | King |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Maiquel |
| Last Name | Querales |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Brian |
| Last Name | Rowe |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Braeden |
| Last Name | Rowe |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Mia |
| Last Name | Ynostrosa |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Michelle |
| Last Name | Ynostrosa |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Stuart |
| Last Name | Fraser |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Aaron |
| Last Name | Simpson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | David |
| Last Name | Simpson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Alondra Lisbeth |
| Last Name | Ochoa |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Jeff |
| Last Name | Abrahams |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Cindy |
| Last Name | Abrahams |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Carla |
| Last Name | Rangel |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Tatianna |
| Last Name | Yeropunow |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Namir |
| Last Name | Salazar |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Richard |
| Last Name | Bristow |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Patricia |
| Last Name | Froning |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Francis |
| Last Name | Mayne |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Melinda |
| Last Name | Brents |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Patrick |
| Last Name | Brooks |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Deborah |
| Last Name | Frausto |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Megan |
| Last Name | McStravick |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Melisa |
| Last Name | Hernandez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Anita |
| Last Name | Perez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jordan |
| Last Name | Zapalac |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Julie |
| Last Name | Aaronson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Marc |
| Last Name | Aaronson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ginger |
| Last Name | Swolley |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Trinidad |
| Last Name | Hernandez |
| Registration Option | VIRTUAL RUNNER |
| First Name | Cynthia |
| Last Name | Cabrera-Tobias |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Isaac |
| Last Name | Tobias |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Alicia |
| Last Name | Tippett |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jabari |
| Last Name | Jackson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jane |
| Last Name | Buchanan |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Lacey |
| Last Name | Chance |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | BAUDILIO |
| Last Name | RODRIGUEZ |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | STEPHANIE |
| Last Name | RODRIGUEZ |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Clarice |
| Last Name | Ocampo |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Viena |
| Last Name | Green |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Zina |
| Last Name | Jackson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Beatrice |
| Last Name | Roger |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Daniel |
| Last Name | Wasner |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Janice |
| Last Name | Wasner |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kristin |
| Last Name | Brennan |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Elizabeth |
| Last Name | Ross |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Tonya |
| Last Name | Adams |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Omar |
| Last Name | Majzoub |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Wes |
| Last Name | Smith |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jeremie |
| Last Name | Poizat |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Dianna |
| Last Name | Chianis |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Zonia |
| Last Name | Flores |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Chantal |
| Last Name | Potikasame |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Brenda |
| Last Name | De Los Santos |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Karla |
| Last Name | West |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Heather |
| Last Name | Scott |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Troy |
| Last Name | Bell |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jennifer |
| Last Name | Bell |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Isella |
| Last Name | Castillo |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Martha |
| Last Name | Arredondo |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Colleen |
| Last Name | Chick |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Wayne |
| Last Name | Chick |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Laura |
| Last Name | Esteban |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jayme |
| Last Name | Pack |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Chelsea |
| Last Name | Scott |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Stephen |
| Last Name | Elison |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Patricia |
| Last Name | Sanchez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Tracy |
| Last Name | Cooper |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Xenia |
| Last Name | Fave |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Travis |
| Last Name | Ray |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | TIANA |
| Last Name | BERNELLE |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jane |
| Last Name | Jackson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Michael |
| Last Name | White |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Desi |
| Last Name | Kalich |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Dora |
| Last Name | Gutierrez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Kevin |
| Last Name | Lopez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | David |
| Last Name | Kachadourian |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rebecca |
| Last Name | Rodgers |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | HECTOR |
| Last Name | LOPEZ |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | MONICA |
| Last Name | MORENO |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Janie |
| Last Name | Grabowski |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |