.png)
| First Name | Colleen |
| Last Name | Mulholland |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Patrick |
| Last Name | Lambert |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Julie |
| Last Name | Rogers |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lorena |
| Last Name | Santos |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | James |
| Last Name | Johnson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ruth |
| Last Name | Westra |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Rick |
| Last Name | Routzon |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Bonnie |
| Last Name | Garcia-Meitin |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Ortierre |
| Last Name | Lawson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Christin |
| Last Name | Ansley |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Gustavo |
| Last Name | Borges |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Steven |
| Last Name | Larkins |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jackson |
| Last Name | Howard |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Charles |
| Last Name | Crowder |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Alexa |
| Last Name | Jasso |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Henry |
| Last Name | Haws |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lisa |
| Last Name | Haws |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ron |
| Last Name | Anderson |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Scott |
| Last Name | Pena |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Maria |
| Last Name | Sanchez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rosa |
| Last Name | Sanchez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Raymond |
| Last Name | Meza |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Gloria |
| Last Name | Meza |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Victor |
| Last Name | Guajardo |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Robert |
| Last Name | Sarabia |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Thomas |
| Last Name | Goggins |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Michael |
| Last Name | Fell |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Emmett |
| Last Name | Beever |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Stephanie |
| Last Name | Bonk |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Oneyda |
| Last Name | Castillo |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | ANTONIO |
| Last Name | PENA |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | AK |
| Last Name | Flores |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Reginald |
| Last Name | Tardy |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Amanda |
| Last Name | Flores |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Alex |
| Last Name | Rodriguez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | ALICIA |
| Last Name | WILLIAMS |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Jessica |
| Last Name | Eason |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Katie |
| Last Name | Escobar |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Clay |
| Last Name | Kelly |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Stephen |
| Last Name | Raffaele |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kate |
| Last Name | Raffaele |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Renan |
| Last Name | De Amorim |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Scott |
| Last Name | Sitzman |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Naser |
| Last Name | Ahmad |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | David |
| Last Name | Foster |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Emily |
| Last Name | Zink |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tyler |
| Last Name | Rybacki |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | GUILLAUME |
| Last Name | SPECHT |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Brian |
| Last Name | Carey |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Elgin |
| Last Name | Faulkner |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tina |
| Last Name | Wyatt |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Johanna |
| Last Name | Syevens |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | William |
| Last Name | Forkner |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ignacio |
| Last Name | Luna |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Maria |
| Last Name | Garcia |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Amy |
| Last Name | Cárdenas-Lam |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tiffany |
| Last Name | Daniel |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Kim |
| Last Name | Camacho |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Nidia |
| Last Name | Medina |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Gabby |
| Last Name | Olinger |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jenny |
| Last Name | Deam |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | BLAKE |
| Last Name | WALKER |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Benjamin |
| Last Name | Brain |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Jiayin |
| Last Name | Loh |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Khanh |
| Last Name | Le |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Vinson |
| Last Name | Martin |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Azeneth |
| Last Name | DeLeon |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Myra |
| Last Name | Perez |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Daniela |
| Last Name | Garcia |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Neil |
| Last Name | Potter |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Greta |
| Last Name | Kalinowska |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Mario |
| Last Name | Cordova |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Sara |
| Last Name | Garcia |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Zachary |
| Last Name | Garcia |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Evan |
| Last Name | Thompson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Emily |
| Last Name | Thompson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Simon |
| Last Name | Thompson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Natalie |
| Last Name | Eguia |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Linda |
| Last Name | Rodriguez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Debbie |
| Last Name | Miller |
| Registration Option | VIRTUAL RUNNER |
| First Name | Linda |
| Last Name | Ruterbories |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Milli |
| Last Name | Patel |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Adriana |
| Last Name | Atencio |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Yanci |
| Last Name | Coronado |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Debra |
| Last Name | Schmidt |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | April |
| Last Name | Palatino |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Vanessa |
| Last Name | Villarreal |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Muneezeh |
| Last Name | Kabir |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Matt |
| Last Name | Cordell |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Melissa |
| Last Name | Kohler |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | David |
| Last Name | Butler |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Desiree |
| Last Name | Diaz |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | RODRIGO |
| Last Name | MONTES |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | LAURA |
| Last Name | MAGARINOS |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | GUSTAVO |
| Last Name | MUGARZA |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | DIEGO |
| Last Name | TOUCHE |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kristi |
| Last Name | Falkenhagen |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Robyn |
| Last Name | Bricker |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Adrienne |
| Last Name | Simoes Correa |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Ashley |
| Last Name | Williams |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |