.png)
| First Name | Pui |
| Last Name | Au-Earls |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Kim |
| Last Name | Lowry |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Juan |
| Last Name | Gonzalez |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Yolanda |
| Last Name | De Abreu |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | J.C. |
| Last Name | Padilla |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Bradley |
| Last Name | Endres |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rebecca |
| Last Name | Martinie |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Adreanne |
| Last Name | Blanco |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Mayra |
| Last Name | Escoto |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Erika |
| Last Name | Chavez |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Johnathon |
| Last Name | Webb |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Melinda |
| Last Name | Webb |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Nigel |
| Last Name | Bell |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Hoaly |
| Last Name | Bell |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Jean |
| Last Name | Gajewski |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Noel |
| Last Name | Gajewski |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Richard |
| Last Name | Dunham |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Maria |
| Last Name | Lingerfelt |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Dewey |
| Last Name | Lingerfelt |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Nahomi |
| Last Name | Carrasquillo Tirado |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Marcus |
| Last Name | Sims |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kimberly |
| Last Name | Sims |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Carlos |
| Last Name | Escobedo |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Boris |
| Last Name | Dayma |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Christal |
| Last Name | Rowe |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Christopher |
| Last Name | Fox |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Natalie |
| Last Name | Mulvey |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Lydia |
| Last Name | Rios |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lauren |
| Last Name | Stroud |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Ariana |
| Last Name | Ferro |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Sabrina |
| Last Name | Sartori |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Lucas |
| Last Name | Ferro |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Andres |
| Last Name | Ferro |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Angela |
| Last Name | Garcia |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Craig |
| Last Name | Calongne |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Sandra |
| Last Name | Cruthirds |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Karen |
| Last Name | Mcclelland |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | William |
| Last Name | Cormier |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Valerie |
| Last Name | Robledo |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Liz |
| Last Name | Stepanian |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Kelsey |
| Last Name | McCormack |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Sam |
| Last Name | Aveidi |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Laura |
| Last Name | Aveidi |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Sandra |
| Last Name | Aveidi |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Ana |
| Last Name | Meece |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Michelle |
| Last Name | Mejia |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Brian |
| Last Name | Brady |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Deanna |
| Last Name | Turton |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rita |
| Last Name | McGee |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Terri |
| Last Name | Tomlin |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Julie |
| Last Name | Russell |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Janice |
| Last Name | Shaw |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Patricia |
| Last Name | Neal |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Rhonda |
| Last Name | Denmon |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Gorgina |
| Last Name | Achane |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Joan |
| Last Name | Felix |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Doris |
| Last Name | Thornton |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Patricia |
| Last Name | Kubeczka |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Carmenza |
| Last Name | Arreaga |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Scott |
| Last Name | Kehoe |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Amanda |
| Last Name | Seifert |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Christopher |
| Last Name | Seifert |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Ryan |
| Last Name | Jeppson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Francisco |
| Last Name | Leon |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Esteban |
| Last Name | Leon |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Gilbert |
| Last Name | Delarosa |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Carmen Maria |
| Last Name | Montiel |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Gloria |
| Last Name | Tilson |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |
| First Name | Diane |
| Last Name | Porter |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Rick |
| Last Name | Boehm |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Zach |
| Last Name | Carter |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Raymond |
| Last Name | Sauceda |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | J andrew |
| Last Name | Rodriguez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Molly |
| Last Name | Rodriguez |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Miranda |
| Last Name | Lee |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Nick |
| Last Name | Allen |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Jo |
| Last Name | Allen |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Nicola |
| Last Name | Allen |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Caitlyn |
| Last Name | Moore |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | SHERRY |
| Last Name | FISCHER |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | TROY |
| Last Name | HUBER |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Olivia |
| Last Name | Gordon |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | NIck |
| Last Name | Black |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Eddie |
| Last Name | Habibi |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | April |
| Last Name | Johnson |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Cindy |
| Last Name | Forney |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Courtney |
| Last Name | Hobgood |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Abby |
| Last Name | Wyllie |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Paulette |
| Last Name | Pham |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Scott |
| Last Name | Dudley |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | LaRonnda |
| Last Name | Berry |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Courtney |
| Last Name | Kurylo |
| Registration Option | UNTIMED 5K WALK (timing chip not provided) |
| First Name | Ana |
| Last Name | Orellana |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Rainer |
| Last Name | Potthast |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Meredith |
| Last Name | Bland |
| Registration Option | TIMED 10K GENERAL WAVE |
| First Name | Lindsey |
| Last Name | Jones |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Travis |
| Last Name | Jones |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Deanna |
| Last Name | Moore |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Tyler |
| Last Name | Jones |
| Registration Option | TIMED 5K RUN |
| First Name | Angie |
| Last Name | Mitchell |
| Registration Option | TIMED 10K FAST WAVE |