| First Name | Stephen |
| Last Name | Tzhone |
| Age | 54 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Jenani |
| Last Name | Tzhone |
| Age | 45 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Sheila |
| Last Name | Natho |
| Age | 60 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Elise |
| Last Name | Cruel |
| Age | 42 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Steve |
| Last Name | White |
| Age | 35 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Lynn |
| Last Name | Reznicek |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Arland |
| Last Name | Johnson III |
| Age | 44 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Pierce |
| Last Name | Johnson |
| Age | 17 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Anelise |
| Last Name | Johnson |
| Age | 19 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Sammy |
| Last Name | Johnson |
| Age | 20 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Elena |
| Last Name | Dickard |
| Age | 35 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Ritchie |
| Last Name | Champion |
| Age | 70 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Amy |
| Last Name | Deeble |
| Age | 34 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Kevin |
| Last Name | Hebert |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Marcia |
| Last Name | Menyweather |
| Age | 61 |
| Registration Option | 1 Mile Run |