| First Name | Rhonda |
| Last Name | Thompson |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Kelli |
| Last Name | Williamson |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | David |
| Last Name | Nilasena |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Chris |
| Last Name | Kobos |
| Age | 67 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Marcus |
| Last Name | Grunewald |
| Age | 67 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |