| First Name | Vittoria |
| Last Name | Fiorini |
| Age | 19 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Stefania |
| Last Name | Fiorini |
| Age | 18 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Stefano |
| Last Name | Fiorini |
| Age | 58 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Tisha |
| Last Name | Eames |
| Age | 49 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Hannah |
| Last Name | Nordberg |
| Age | 31 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Molly |
| Last Name | Evans |
| Age | 32 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Phillip |
| Last Name | Forrette |
| Age | 43 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Francisco |
| Last Name | Adame |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Annie |
| Last Name | Tye |
| Age | 41 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Robert |
| Last Name | Wade |
| Age | 62 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Veronica |
| Last Name | Zimmerman |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Larry |
| Last Name | Duke |
| Age | 75 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jeff |
| Last Name | Fahrenholz |
| Age | 42 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Marylyn |
| Last Name | Patrick |
| Age | 82 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Ruben |
| Last Name | Saguil |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |