| First Name | Leana |
| Last Name | Sloan |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Heather |
| Last Name | Ford |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Mike |
| Last Name | Hall |
| Age | 68 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Deb |
| Last Name | David |
| Age | 61 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Neil |
| Last Name | David |
| Age | 62 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Elden |
| Last Name | Milton |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Karl |
| Last Name | Zuber |
| Age | 74 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Lisa |
| Last Name | Locke |
| Age | 65 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | William |
| Last Name | Carter |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Mark |
| Last Name | Lindsley |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Josette |
| Last Name | Givens |
| Age | 78 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Joost |
| Last Name | Felius |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Cary |
| Last Name | Sherf |
| Age | 73 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Marnie |
| Last Name | Holder |
| Age | 51 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Diana |
| Last Name | Morante |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |