| First Name | Lucinda |
| Last Name | Melder |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Charles |
| Last Name | Brown |
| Age | 71 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Whitney |
| Last Name | Johnson |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Bob |
| Last Name | Luchsinger |
| Age | 76 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Mary |
| Last Name | Hewitt |
| Age | 66 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Brandy |
| Last Name | Martinez |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Matthew |
| Last Name | Manske |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Robert |
| Last Name | Umpleby |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kevin |
| Last Name | Jennings |
| Age | 44 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ben |
| Last Name | Creighton |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Roger |
| Last Name | Lenox |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Carl |
| Last Name | Weisbrod |
| Age | 76 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Scott |
| Last Name | Mckissick |
| Age | 77 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Frances |
| Last Name | Mckissick |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Ali |
| Last Name | Arik |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |