| First Name | Bhaskar |
| Last Name | Konda |
| Age | 53 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Evan |
| Last Name | Hunter |
| Age | 32 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ryan |
| Last Name | Hollenbach |
| Age | 39 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Dianne |
| Last Name | Palladino |
| Age | 58 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Kendall |
| Last Name | Black |
| Age | 77 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Debbie |
| Last Name | Riedner |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Andy |
| Last Name | Pande |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Richard |
| Last Name | Brownjohn |
| Age | 73 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jarod |
| Last Name | Olds |
| Age | 41 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Angie |
| Last Name | Bullard |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Bies |
| Last Name | VanBesien |
| Age | 85 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Darlene |
| Last Name | Griffin |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Vince |
| Last Name | Murchison |
| Age | 67 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Peter |
| Last Name | Boysen |
| Age | 54 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Clint |
| Last Name | Westmoreland |
| Age | 58 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |