| First Name | Feargal |
| Last Name | McKinney |
| Age | 62 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Niamh |
| Last Name | McKinney |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | James |
| Last Name | McKinney |
| Age | 22 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ellen |
| Last Name | Keenan |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Rich |
| Last Name | Englert |
| Age | 54 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Cristina |
| Last Name | Purdy |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kevin |
| Last Name | Newton |
| Age | 42 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Rachael |
| Last Name | Sanchez |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Leah |
| Last Name | Lanier |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Claudia |
| Last Name | Young |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Rey |
| Last Name | Balderas |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Melanie |
| Last Name | Daniel |
| Age | 32 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Paige |
| Last Name | Daniel |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Chris |
| Last Name | Daniel |
| Age | 67 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Aaron |
| Last Name | Young |
| Age | 45 |
| Registration Option | 1 Mile Run |