| First Name | Yuhong |
| Last Name | Li |
| Age | 43 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | David |
| Last Name | DeFanti |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Krystina |
| Last Name | Martinez |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Kurt |
| Last Name | McClinchie |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jordan |
| Last Name | St.Clair |
| Age | 40 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Heather |
| Last Name | Diamond |
| Age | 47 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Ryan |
| Last Name | Lear |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Sarah |
| Last Name | Huskey |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Zachary |
| Last Name | Ladd |
| Age | 46 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Bill |
| Last Name | Walton |
| Age | 54 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Elena |
| Last Name | Vidrine |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jenny |
| Last Name | Vidrine |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Lynne |
| Last Name | Najera |
| Age | 68 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Todd |
| Last Name | Maria |
| Age | 50 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Stevenie |
| Last Name | Nussbaumer |
| Age | 20 |
| Registration Option | 1 Mile Run |