| First Name | Corey |
| Last Name | Whaley |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Vicki |
| Last Name | Tankersley |
| Age | 68 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jessica |
| Last Name | Smith |
| Age | 46 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Dana |
| Last Name | Roosa |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Brittany |
| Last Name | Wallace |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Cheng |
| Last Name | Nie |
| Age | 40 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Melissa |
| Last Name | Prude |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Dat |
| Last Name | Le |
| Age | 44 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kiran |
| Last Name | Gyr |
| Age | 49 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jonathan |
| Last Name | Brower |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Missy |
| Last Name | Nelson |
| Age | 49 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Amy |
| Last Name | Tran |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | B. Celestino |
| Last Name | Carreon |
| Age | 40 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | James |
| Last Name | Waterman |
| Age | 43 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Andrew |
| Last Name | Cook |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |