| First Name | Rouba |
| Last Name | El-Ali |
| Age | 9 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Teddy |
| Last Name | Viator |
| Age | 74 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Dale |
| Last Name | Walton |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kim |
| Last Name | Worthington |
| Age | 60 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Heather |
| Last Name | Yeager |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Lora |
| Last Name | De La Cruz |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Erin |
| Last Name | Evans |
| Age | 44 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Herman |
| Last Name | Hernandez |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Cynthia |
| Last Name | Deere |
| Age | 71 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Samantha |
| Last Name | Guzman |
| Age | 35 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Mallory |
| Last Name | Bing |
| Age | 30 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Prasanth |
| Last Name | Mallaya |
| Age | 46 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Vijay |
| Last Name | Pazhaniappan |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | VETA |
| Last Name | ORPIN |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Steve |
| Last Name | Standifer |
| Age | 70 |
| Registration Option | 1 Mile Run |