| First Name | Laura |
| Last Name | Lamb |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Cole |
| Last Name | Norvell |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Shamira |
| Last Name | Nilasena |
| Age | 61 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Maile |
| Last Name | Israelson |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jennifer |
| Last Name | Sherry |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Michelle |
| Last Name | Helm |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Chase |
| Last Name | Helm |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | George |
| Last Name | Teasdale |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Emma |
| Last Name | Jones |
| Age | 36 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Jesse |
| Last Name | Puentes |
| Age | 62 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kate |
| Last Name | Axtell |
| Age | 57 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Melinda |
| Last Name | Roberts |
| Age | 53 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Michele |
| Last Name | Ho |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ajay |
| Last Name | Joshi |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Rebecca |
| Last Name | Burgess |
| Age | 40 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |