| First Name | Gail |
| Last Name | Strong |
| Age | 69 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Bethel |
| Last Name | Strong |
| Age | 70 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Kyle |
| Last Name | Dekay |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ben |
| Last Name | Bao |
| Age | 26 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Joe |
| Last Name | Williams |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Stephanie |
| Last Name | Kuo |
| Age | 35 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Taylor |
| Last Name | Probst |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Emilia |
| Last Name | Estes |
| Age | 31 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Hezhi |
| Last Name | Kaur |
| Age | 39 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Nicola |
| Last Name | Noel |
| Age | 57 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ryan |
| Last Name | Van Brunt |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Manuel |
| Last Name | Ruiz |
| Age | 41 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Hannah |
| Last Name | McLaughlin |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jake |
| Last Name | Price |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Carter |
| Last Name | Moates |
| Age | 26 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |