| First Name | Allie |
| Last Name | Lyda |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Anthony |
| Last Name | Galvan |
| Age | 40 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Gerald |
| Last Name | Leonard |
| Age | 51 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ethan |
| Last Name | Fries |
| Age | 22 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Johnathan |
| Last Name | Flint |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Pamela |
| Last Name | Shaffer |
| Age | 66 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jarrett |
| Last Name | Kirk |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Conner |
| Last Name | Crane |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Alfredo |
| Last Name | Bonilla |
| Age | 57 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kevin |
| Last Name | Frerich |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ashley |
| Last Name | Johnson |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Brett |
| Last Name | Pace |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Colin |
| Last Name | Lau |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Christy |
| Last Name | Bowers |
| Age | 50 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Thor |
| Last Name | Gustafson |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |