| First Name | Ben |
| Last Name | Holden |
| Age | 34 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Payton |
| Last Name | Ash |
| Age | 26 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Mia |
| Last Name | Scott |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Mia |
| Last Name | Scott |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Sherry |
| Last Name | Granello |
| Age | 74 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Kara |
| Last Name | Pridgen |
| Age | 39 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Mike |
| Last Name | Pridgen |
| Age | 39 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Chuck |
| Last Name | Altman |
| Age | 86 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jared |
| Last Name | Dasher |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Zhea |
| Last Name | Leclair |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Evan |
| Last Name | Clark |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Hunter |
| Last Name | Clark |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Emma |
| Last Name | Arterbury |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Doug |
| Last Name | Gilpin |
| Age | 83 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Owen |
| Last Name | Novak |
| Age | 24 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |