| First Name | Spencer |
| Last Name | Wang |
| Age | 18 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jennifer |
| Last Name | Wang |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Kevin |
| Last Name | Wang |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Moeko |
| Last Name | Wilson |
| Age | 43 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jona |
| Last Name | Berta |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Elyse |
| Last Name | Berta |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jim |
| Last Name | Berta |
| Age | 66 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Susan |
| Last Name | Finlay |
| Age | 43 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Mark |
| Last Name | Israelson |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Robert |
| Last Name | Bishop |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Lauren |
| Last Name | Frazier |
| Age | 25 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Oliver |
| Last Name | Chen |
| Age | 9 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Jacob |
| Last Name | Ricks |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Ruben |
| Last Name | Perez |
| Age | 60 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Paige |
| Last Name | Cronin |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |