| First Name | Dominique |
| Last Name | Adomatis |
| Age | 34 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Phillip |
| Last Name | Jones |
| Age | 43 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Raymond |
| Last Name | Vick |
| Age | 62 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ruthie |
| Last Name | Cole |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | David |
| Last Name | Cole |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Miranda |
| Last Name | Gilliam |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Michael |
| Last Name | Millett |
| Age | 51 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | John |
| Last Name | Cosentino |
| Age | 63 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Erin |
| Last Name | Cimino |
| Age | 46 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Xinji |
| Last Name | Li |
| Age | 76 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Evan |
| Last Name | Freuder |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Lisa |
| Last Name | Wraith |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Tuan |
| Last Name | Nguyen |
| Age | 64 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Marcus |
| Last Name | Grunewald |
| Age | 67 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Heather |
| Last Name | Williams |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |