| First Name | Joti |
| Last Name | Lange |
| Age | 41 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Lucas |
| Last Name | Capdevila |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Hari |
| Last Name | Nair |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Kelsey |
| Last Name | Ledee |
| Age | 8 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Janet |
| Last Name | Waller |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Conrad |
| Last Name | Spann |
| Age | 8 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Bryan |
| Last Name | Harvey |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Regina |
| Last Name | Rivas |
| Age | 57 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Ana |
| Last Name | Ortiz |
| Age | 50 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Gerardo |
| Last Name | Ortiz |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Karen |
| Last Name | Esposito |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Angel |
| Last Name | Jimenez |
| Age | 33 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Ben |
| Last Name | Howard |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Carolyn |
| Last Name | Headley |
| Age | 39 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Brandan |
| Last Name | Bindel |
| Age | 35 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |