| First Name | Lee |
| Last Name | Dukes |
| Age | 72 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Susie |
| Last Name | Farr |
| Age | 54 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Omar |
| Last Name | Venzor |
| Age | 40 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Fred |
| Last Name | Ellefson |
| Age | 66 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Stephen |
| Last Name | Teng |
| Age | 41 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Joshua |
| Last Name | Diaz |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Dallin |
| Last Name | West |
| Age | 17 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Leah |
| Last Name | West |
| Age | 15 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Joshua |
| Last Name | West |
| Age | 19 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Michael |
| Last Name | West |
| Age | 43 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Teresa |
| Last Name | West |
| Age | 42 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Jim |
| Last Name | Hambleton |
| Age | 78 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Shelby |
| Last Name | Phillips |
| Age | 32 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Hector |
| Last Name | Lopez |
| Age | 8 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Maleah |
| Last Name | Moran |
| Age | 46 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |