| First Name | Cheri |
| Last Name | Cuzzo |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Sarah |
| Last Name | Yodh |
| Age | 48 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Tommy |
| Last Name | Smith |
| Age | 60 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Eric |
| Last Name | Slemmer |
| Age | 52 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Rodica |
| Last Name | Slemmer |
| Age | 46 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Carly |
| Last Name | Martell |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Sean |
| Last Name | Kammerer |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Vivian |
| Last Name | Foster |
| Age | 64 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | James |
| Last Name | Stevenson |
| Age | 55 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Marian |
| Last Name | Holland |
| Age | 53 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Rob |
| Last Name | Sickorez |
| Age | 45 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Katie |
| Last Name | Willis |
| Age | 58 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Caleb |
| Last Name | Knetzer |
| Age | 23 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Stephen |
| Last Name | Flores |
| Age | 56 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Dan |
| Last Name | Egert |
| Age | 79 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |