| First Name | Eduardo |
| Last Name | Mendoza |
| Age | 61 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Julia |
| Last Name | Hosch |
| Age | 34 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Paul |
| Last Name | Coroneos |
| Age | 37 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Alex |
| Last Name | Elizondo |
| Age | 25 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Abelardo |
| Last Name | Elizondo |
| Age | 47 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Rosa |
| Last Name | Elizondo |
| Age | 51 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Leonardo |
| Last Name | Elizondo |
| Age | 19 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Rosa |
| Last Name | Elizondo |
| Age | 51 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Elizabeth |
| Last Name | Ortiz |
| Age | 43 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | MINA LYDIA |
| Last Name | KWUN |
| Age | 14 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | JUN IL |
| Last Name | KWUN |
| Age | 57 |
| Registration Option | 1 Mile Run |
| First Name | Clay |
| Last Name | Pleasant |
| Age | 57 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |
| First Name | Chris |
| Last Name | Bartkoski |
| Age | 59 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Christopher |
| Last Name | Dass |
| Age | 38 |
| Registration Option | February Love the Loop 5K |
| First Name | Katy |
| Last Name | Dass |
| Age | 36 |
| Registration Option | February Love the Loop 15K |